Halloweenský kvízový den

Vloženo: 6.11.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 195x | Zatím neupraveno

S menším zpožděním jsme i v naší třídě oslavili ne příliš v Čechách tradiční svátek - Halloween. Náš Halloweenský den jsme pojali kvízovou formou - každý žák si měl za úkol připravit pro své kamarády nějaký hlavolam, kvíz, bludiště, zajímavou slovní úlohu, příklad či úkol. Děi od první hodiny sbíraly na své Halloweenské kartičky razítka, za něž je měla na konci dne čekat odměna. Průběžně se plnily úkoly od spolužáků, prokládané úkoly od paní učitelky :-), zkoušely se složité hlavolamy, děti pracovaly se strašidelným textem, dále si vyzkoušely zdobení perníkových dýní cukrovou polevou a v závěru dne zdobily své okrasné dýně. Tentokrát tvořily dýňové příšerky pomocí různých materiálů a všechny výtvory krásně zdobí naše podzimní parapety. Odměnou všem byla ručně vyrobená "piňata" - schránka naplněná sladkostmi, ke kterým se musely děti přímo "probojovat". Zábavy jsme si užili všichni dostatek a veškeré domácí občerstvení bylo příjemnou vzpruhou pro všechny, ať pro ty v maskách či bez nich.