Rozvrhy a suplování

Zápisy žáků do prvních tříd

Školní družina 2021/2022

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Školní družina 2021/2022

Vítáme vás na stránkách školní družiny.  Pokud se chcete dozvědět více oficialit o družině (kontakty a informace o provozu družiny), jděte na stránku Informace o ŠDV opačném případě tu zůstaňte s námi.

Naše školní družina je plná , her, výtvarných, hudebních i jiných zajímavých aktivit. V rámci družiny nabízíme různé zájmové činnosti.

Věříme, že čas strávený ve školní družině bude pro vaše děti časem obohacujícím a radostným.

Seznamte se:

I. oddělení TRPASLÍCI                                  0.ročník, I.B

Radka Rennerová

II. oddělení VŠETEČKOVÉ                            I.A, II.A

Kateřina Fialová

III. oddělení PRŮZKUMNÍCI                       II.A,B

Soňa Učňová Letavková

IV. oddělení ŠIKULÍNI                                 III.B

Zdeňka Válová

V. oddělení LIŠÁCI                                       III.A,IV.B,V.A,B

Sandra Pšondrová

ZDRAVÍME VŠECHNY DĚTI A VELMI SE TĚŠÍME NA DALŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ VE ŠDsmile

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.