Vánoční sportovní turnaj

Vloženo: 31.12.2022 | Zobrazeno: 195x

Vánoční sportovní turnaj - již tradiční

Vánoční čas klidu a míru jsme týden před prázdninami nabourali našim vánočním sportovním turnajem. Povzbuzování a nadšení se neslo po celé škole. Byť účast chlapců byla poněkud slabší. Chlapci z 2. stupně opět oprášili florbalové mantinely a spolu se svými spoluhráči namíchanými ze všech ročníků 2. stupně se proti sobě postavili v 10minutovýh zápasech. Sedm družstev bojovalo o diplom a sladké pokušení. Vítězem se nakonec stal tým vedený Lukášem Králem. Spolu se svým týmem vyhrál 5/6 zápasů. O druhé místo byl velký boj. Stříbro si až na základně výsledku ze vzájemného souboje vystřílel tým pod vedením Daniela Ratha a s bronzem se musel spokojit tým Ruslana Dzhumelia.

Dívky si daly také repete z loňského roku, kdy se bojovalo v RINGU. Ringo kroužek se stal ale nedostatkovým zbožím na naší škole. Během důkladné přípravy na turnaj nám 3 kroužky popraskaly, takže jsme byly nakonec nuceny hrát turnaj s upravenými, lehce slepenými a pomalovanými kroužky.  Na kvalitě to ale nemělo význam. Nutno dodat, že Ježíšek s novým sportovním vybavením dorazil o 3 dny později ????. O vítězství se v posledním zápase turnaje utkala družstva, složená z nejstarších dívek školy. Vítězkami se staly ŠTIKY ? před skupinou jménem HOES. Bronz v poklidu vybojovala skupina složená z dívek ze 7. ročníku KYTIČKY. Chválím naše nejmladší, protože každé z 10ti družstev získalo na turnaji minimálně bod za vítězství a nikdo nedostal kanára ????

Mgr. Markéta Červenková