Návrat do školy - 1.stupeň

Vloženo: 23.5.2020 | Zobrazeno: 389x
25.5.2020

Vážení rodiče, milé děti,

před pondělním nástupem vám předávám poslední informace, prosím rodiče, abyste s dětmi o zajištění školy pohovořili.

1) školní skupiny všech tříd budou navštěvovat budovu v ulici Pražská

2) prostory školy jsou připravené pro nástup žáků - celá škola byla plošně vydezinfikována, prostory i třídy jsou vybaveny dezinfekčními prostředky, v průběhu dne bude zajišťován průběžný ochranný úklid, po skončení výuky kompletní úklid

3) při prvním vstupu do budovy dne 25.5.2020 žák musí odevzdat tiskopisy:

* čestné prohlášení

* docházku odpolední část s potvrzením souhlasu s Pokyny k provozním podmínkám v souvislosti s přítomností žáků 1.stupně od 25.5.2020.

Pokud žák nepředloží řádně vyplněné a podepsané tiskopisy, nebude vpuštěn do školy.

4) do školy nesmí vstoupit žák  s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 (zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest)

5) pokud by žák vykazoval některý z možných příznaků COVID-19, i jiných příznaků onemocnění bude ho škola izolovat a bezodkladně kontaktovat zákonného zástupce a hygienickou stanici

6) žáci jsou povinni dodržovat pravidla, která byla zveřejněna v Pokynech na stránkách školy, budou o nich první den nástupu do školy poučeni učiteli. V případě nedodržení, lze žáka ze vzdělávacích aktivit vyloučit

7) dopolední prezenční vzdělávací část je organizována v blocích profilových předmětů a v souladu s plány učiva distančního vzdělávání, bloky a přestávky budou přizpůsobeny individuálním potřebám žáků a doplněny pobytem venku nebo v relaxačních prostorách

8) svačiny a obědový balíček (včetně dostatečného pitného režimu) si každý zajistí individuálně, bude pokračovat dodávka projektu Mléko a ovoce do škol

9) kontaktní údaje: mobilní telefon Pražská  603 221 131

mail: příjmení@zs-jirny.cz

10) doprovod žáků do školy nevstupuje

Zdravíme všechny děti a rodičům děkujeme za podporu při znovuotevření školy. Děkujeme i rodičům, kteří pokračují v pomoci s distančním vzděláváním.

Hana Kudrnová