Olympijský víceboj podporuje sportování doma

Vloženo: 20.3.2020 | Zobrazeno: 169x

Že zrušili tělocvik a zavřeli sportoviště? Nevadí. Sportovat mohou děti i doma. Úkoly z tělocviku tedy nesmí chybět v zadání pro školáky! Budeme se snažit učitelům dávat inspiraci, a to i ve spolupráci s Českou televizí, kde každé dopoledne v pořadu UčíTelka suplují hodiny tělocviku ambasadoři Sazka Olympijského víceboje. Spoléháme také na pomoc od vás, učitelů! Tipy na domácí cvičení pro děti s námi sdílejte na facebooku Sazka Olympijského víceboje, aby se dostaly k ostatním učitelům, rodičům nebo dokonce do televizního vysílání.

Pořád UčíTelka můžete sledovat každý všední den dopoledne na programu ČT2, na již odvysílané díly se můžete podívat v televizním archivu ZDE. A na našem facebooku vždy o den později najdete sestřih s cvičením s olympioniky.

UčíTelka ale není jen o tělocviku, děti na obrazovkách procvičují i český jazyk, matematiku nebo angličtinu. A pokud vám televize k vzdělávání nestačí, nalaďte si vysílání Radia Junior. To vysílá každý všední den od 10 hodin pořad Skoro školní vysílání z pokojíčku Vendy, Fráni, který je určený pro žáky prvního stupně pro zpestření a doplnění domácí výuky.

Vzhledem ke karanténním opatřením vlády České republiky jsme byli nuceni odsunout či zrušit plánované akce Sazka Olympijského víceboje v tomto období, informovali jsme ZDE. To ale neznamená, že by se zastavil celý projekt. Učitelé nadále vkládají výsledky do našeho adminu, abychom na konci školního roku dětem mohli připravit diplomy a odznaky.

Pokud jste nestihli s dětmi některé disciplíny absolvovat, doporučujeme rozšířit zadávané domácí úkoly z tělocviku o disciplíny Sazka Olympijského víceboje. Některé jsou totiž bez problémů realizovatelné i doma.

Pro aktuální informace či tipy na domácí cvičení sledujte naši facebookovou stránku! A tam s námi a ostatními také sdílejte vaše nápady na úkoly z tělocviku. Ocení to vaši kolegové, kteří stránku sledují. A také naši olympionici, kteří váš cvik možná využijí při televizním suplování hodin tělesné výchovy.