Anglie 2019 - průběžné zpravodajství

Vloženo: 2.6.2019 | Autor: Kudrnova | Zobrazeno: 651x | Zatím neupraveno

Sobota 1.6. a neděle 2.6.
1. a 2. zpráva k nedělní snídani:

Dobrý večer, dobrou noc,
vše v pořádku zatím, řidiči v pohodě , provoz hladký, zrovna míjíme letiště ve Frankfurtu.
Zdravíme.

Dobré ráno,
vyjeli jsme z Doveru, všechno v pořádku, máme sluníčko, bude krásný den. Děti trochu
spaly.

3. zpráva k nedělnímu obědu:
Londýn, počasí super.

4. zpráva na dobrou noc:
Po celém dni na nohou v Londýně jsme na cestě do Worthingu. Všechno bez problémů.
Pochvala od řidičů za pořádek v autobuse. Zítra odpoledne výuka. Zdravíme všichni.

Pondělí 3.6.
Celodenní zpráva:
... Teď jsou děti první noc v rodinách a určitě budou mít spoustu zážitků.
Worthing je krásné klidné město. Zítřek bude již volnější, tak si odpočinou, začínáme
výletem do Eastbourne, pak jdou na čtyři hodiny do školy.
Zdravíme všechny a zase se brzo ozveme.
Postřehy:
Výuka: byla pro většinu dětí fajn, učitelé dětí chválí, že jsou šikovné. Počasí: poměrně
silný vítr. Prostředí: je tady moc krásně.

Úterý 4.6.

Konečně jsem obdržela večerní zprávu:
Udělali jsme jeden přesun v rodině, pár přesunů ve výuce - aby se všichni cítili dobře. Výlety jsou skvělé, děti nadšené. Dnes trochu pršelo, zdravíme do Jiren.

P.S. Jsem ráda, že děti i paní učitelky jsou spokojené. A také doufám, že dostáváte od dětí pravidelné informace a jste ještě v dokonalejším obraze.

Středa 5.6.
Všechno v pořádku, všichni ve zdraví všechno absolvují. Děti jsou nadšené.

Čtvrtek 6.6.

Máme úspěšně za sebou Londýn. Vyjeli jsem k domovu. Všechno bylo super. Až se budeme blížit, dáme vědět. Zdravíme.

P.S. Už se těšíte na vaše děti? Určitě budou mít mnoho zážitků na dlouhé vypravování.

laughing

Pátek 7.6.