Zimní pobyt V.C

Vloženo: 3.2.2019 | Autor: Kudrnova | Zobrazeno: 453x | Zatím neupraveno

NÁŠ ÚŽASNÝ ZIMNÍ POBYT VE STARÉ VSI U RÝMAŘOVA

aneb 5.C vyráží na lyžovačku

Cesta byla dlouhá, ale stálo to za to. „Jééééé!“ Křičeli jsme nadšením, když jsme vystoupili z autobusu. Byla to velká nádhera, všude plno obrovských hromad prachového sněhu. Okamžitě jsme se museli vyválet v té sněhové peřině, ale netrvalo to dlouho, protože na nás čekal Nataka a ten už nám říkal co a jak, kam máme dát lyže, kde uložit tašky a kam se jít ubytovat. Naše pokoje jsme si pojmenovali: Kapesníci-protože měli spoustu kapesníků, Kvočny-protože pořád někde povídaly, Rich clan-protože to jsou drsňáci, Tiktokerky aneb Sladkožroutky - proč?...to je snad jasné a nakonec pokoj, kde bydlely tety, co je zná i Yetti-to byly paní učitelky. Ihned po ubytování jsme vyrazili na svah, abychom se rozdělili do družstev a naši vedoucí Monča, Nataka, p.učitelka Fialová a Hanáková, aby zjistili, jak na tom jsme s lyžováním. Byli jsme rozděleni do tří družstev podle výkonů, ale stejně jsme potom jezdili všichni společně. Celý pobyt byl zpestřený plaváním, sněhovou hrou O rukavice kotelníka Lojzíka, koulováním, bobováním a samozřejmě velkým slalomovým závodem a ti nejlepší a nejsnaživější si odvezli domů dokonce i Yettiho!!  Celý pobyt jsme si moooc užili, protože bylo krásné počasí, dobré sněhové podmínky, zábava a velká legrace.

Děkujeme paní učitelce Táně, že nám připravila a zorganizovala tento pobyt.

Žáci 5.C ZŠ Jirny