Počítadlo

Soutěž Mladý designér 2018

Vloženo: 4.11.2018 | Autor: Kudrnova | Zobrazeno: 92x | Zatím neupraveno
Velké vítězství mladých designérů 5.C jirenské školy

Jednoho dne nám naše nejlepší paní učitelka Táňa Hanáková oznámila, že nás přihlásila do soutěže Mladý designér, který pořádá společnost ŠKODA Mladá Boleslav. Velmi se nám tento nápad líbil a hned jsme se vrhli do tvoření návrhů na design super auta. Nejhezčí obrázky paní učitelka poslala do soutěže. Ve škodovce je ihned vyvěsili na internetové stránky, aby je lidé mohli lajknout. Za pár týdnů jsme se s naším zeleným autem Monster, vyšplhali na nejvyšší příčku. Poté nás jedno auto shodilo na druhou příčku, ale naši fanoušci to nevzdali a dál lajkovali naše autíčko.

Po prázdninách jsme se dozvěděli od paní učitelky, že jsme VYHRÁLI !!

Těšili jsme se na vyhlašování vítězů…den D byl tady…přijel pro nás extra autobus  pro VIP…velká radost a očekávání.

Na samotném vyhlašování byly ještě čtyři jiné školy. Celým programem nás provázel Adam Mišík, který nám také zazpíval pár svých hitů. Přišel nám zazpívat také dětský sbor.  Samotného vyhlášení vítězů soutěže se zúčastnili nejvyšší představitelé ŠKODY Mladá Boleslav a vrchní designéři. Mladí studenti , kteří se zabývají  designem na škole v Mladé Boleslavi, nám představili nový model  Škoda Sunroq, novou Fabii a Vision X.

Konečně jsme se dočkali…na 1.místě v kategorii divácké se umístil obrázek auto

ŠKODA Monster, tvůrců Patrika Suka a Vítka Beneše.

Chlapci si převzali krásný diplom a také šek v hodnotě 40 tisíc Kč, pro ZŠ Jirny na výtvarné potřeby (to abychom mohli zase tvořit).

Po vyhlášení jsme měli zajištěný hezký program, jedna skupina kreslila modely na papír nebo na PC, druhá se podílela na tvorbě nové kapoty (seškrabávání  modelářské hlíny), třetí se zabývala bezpečností vozidel a čtvrtá měla prohlídku v muzeu…nikdo z nás netušil, že pánové Laurin a Klement začínali svou výrobu na jízdních kolech, přes motocykly, až se dopracovali k vozům, dnes známé Škodovky .

Všichni jsme si odvezli malé dárečky, nezapomenutelné zážitky a hlavně VELKÉ VÍTĚZSTVÍ!!

Napsali žáci 5.C