Informace MŠMT - důležité!

Vloženo: 23.2.2021 | Zobrazeno: 367x
Změna v nošení ochranných prostředků úst

Vážení rodiče,

žádáme vás o dodržování změny v nošení ochranných prostředků vašich dětí při pobytu ve škole od 25.2.2021.  Tato změna byla avizována již minulý týden v pokynech KHS.

Děkujeme za pochopení a respektování nařízení.

Informace MŠMT (Velikost: 189.34 kB)

Mimořádné nařízení MZDR (Velikost: 250.45 kB)

Při této příležitosti znovu děkuji za vaši rodičovskou podporu, vzájemnou komunikaci s učiteli a výdrž.

V poslední době se naše škola setkala s  rozšířením onemocnění, které zasáhlo obě strany. Když už je nemoc takhle blízko a znáte-li průběh onemocnění, nezbývá než přistoupit na další možnost, jak situaci ustát. A pokud chceme vrátit děti do školy, musíme se  postarat všichni o bezpečí všech.  Je to rok, co se naše žití obrátilo vzhůru nohama. Počáteční vlnu solidarity a pomoci vystřídal pocit bezmoci, strachu a někdy i zloby.  Jsem přesvědčena, že stále je mezi námi mnoho lidí, kteří jsou silnými osobnostmi a svými postoji, činy a prací  zlomí těžké období a pomohou otevřít cestu k normálnímu a spokojenému životu. Jste to vy, rodiče, kolegyně, kolegové, ale i vy, milé děti.

Držte se, opatrujte se a buďte zdrávi.

Hana Kudrnová