Konec školní plavby - zvládli jsme ji!

Vloženo: 29.6.2020 | Zobrazeno: 341x

Vážení rodiče, milé děti, přátelé školy,

konečně jsme dopluli do bezpečného přístavu.

Ohroženi neviditelným nepřítelem, zákony, příkazy, doporučeními, opatřeními, obavami a strachem jsme se vrátili po tříměsíční plavbě do naší nové školy Pražská.

Nebylo lehké při této plavbě brázdící neznámé vody kormidlovat loď.

Během naší plavby jsme narazili na mnohá úskalí našich znalostí jazykových i přírodovědných. Vždy jsme byli rádi, když se nám podařilo zakotvit do míst, která nám poskytla rodinné bezpečí, klid, pohodu, podporu, pomoc a naději.

A takových míst a lidí v nich žijících bylo hodně - rodiče, učitelé, kamarádi, přátelé - na ně jsme se mohli vždy s jistotou spolehnout a patří jim velký dík.

Po našem návratu nám začal školní život takový, jaký známe a máme rádi.

Mohli jsme se opět společně potkávat, smát se, radovat, učit se i pozorovat, jak se naše škola mění a připravuje na to, abychom se tady mohli v září sejít všichni.

Úplně nejlepší den nás čekal 26. června - tradiční slavnostní zakončení školního roku. Ve třídách, ale i na různých místech v Jirnech a okolí, jsme převzali listinu, která nám bude připomínat nezapomenutelný školní rok 2019/2020.

Hodnocení pěkná s mnoha pochvalami za svědomitou práci, všichni si zasloužíme krásné a klidné prázdniny - děti, rodiče a učitelé. Děkuji vám.

Hana Kudrnová

Milé slavnostní předávání vysvědčení prvňáčkům - 1*

I.A na Kvapíku I.B na Výsluní

Vesele a rouškově ve škole