Za poznáním do IQ parku

23.05.2014 22:09

V úterý jsme vyrazili za poznáním do libereckého IQ parku, čekaly nás tam laboratorní práce a prohlídka interaktivních exponátů. Musím říci, že se všichni velmi dobře bavili, mohli si vyzkoušet spoustu zajímavých věcí, dokonce se někteří pánové rozhodli, že se z nich stanou fakýři. Jiní zase začali předpovídat počasí nebo si vyzkoušeli, jak se lidé cítili na potápějícím se Titaniku. V laboratořích nás čekaly mikroskopy a poté, co všichni prouzkoumali již připravené vzorky, mohli si samostatně vytvořit i své vzorky. Takže jsme pozorovali vlasy, řasy, kůži a někteří i lačnili po krvi. Cesta zpět velmi rychle utekla a musím všechny moc pochválit za opravdu vzorné chování.

Zpět

Fotogalerie: Za poznáním do IQ parku

/album/fotogalerie-za-poznanim-do-iq-parku/img-3978-jpg/ /album/fotogalerie-za-poznanim-do-iq-parku/img-3983-jpg/ /album/fotogalerie-za-poznanim-do-iq-parku/img-3988-jpg/ /album/fotogalerie-za-poznanim-do-iq-parku/img-3989-jpg/ /album/fotogalerie-za-poznanim-do-iq-parku/img-3992-jpg/ /album/fotogalerie-za-poznanim-do-iq-parku/img-3995-jpg/ /album/fotogalerie-za-poznanim-do-iq-parku/p1100336-jpg/ /album/fotogalerie-za-poznanim-do-iq-parku/p1100338-jpg/ /album/fotogalerie-za-poznanim-do-iq-parku/p1100342-jpg/ /album/fotogalerie-za-poznanim-do-iq-parku/p1100344-jpg/