Vyvrcholení školního roku 2008/2009 v KD Jirny (video)

30.06.2009 15:22

V úterý 30. června 2009 jsme slavnostně ukončili školní rok 2008/2009. V 9 hodin ráno jsme se sešli společně s rodiči a prarodiči v místním kulturním domě a vesele (vždyť začínají očekávané prázdniny!) jsme se rozloučili se školou, paními učitelkami i vychovatelkami a kamarády. Uzavřeli jsme rok hradních dam a pánů, šlechtičen a šlechticů a pážat, naposledy zamávali družinovým skřítkům v čele s Měchurou Mechovým, kterému - a hlavně jeho tvůrkyni paní vychovatelce Smetanové - jsme pokřtili půvabnou knížku, a hlavně jsme se hlasitě a stylově rozloučili s letošními páťáky, kteří si pro nás připravili originální závěrečnou písničku.

Program navíc vyzdobily děti z II.B tanečním vystoupením na melodii z pohádky Zlatovláska, děti z III.odd. školní družiny přednesem básničky o Měchurovi a nakonec všechny děti závěrečným tancem z filmu Noc na Karlštejně.

Konec školního roku se nám opravdu vyvedl a když se ke všemu připočte i zaručeně krásné vysvědčení většiny z dětí, nezbývá mi, než vám všem popřát krásné prázdniny a šťastný návrat do školních lavic v září, v novém školním roce 2009/2010.

Vaše Hana Kudrnová

Zpět