Výstava ,,Peníze nebo život“ a divadelní představení ,,Poslední mince“

28.09.2013 13:56

V pátek jsme se vypravili do Muzea hlavního města Prahy, kde jsme nejen shlédli, ale i aktivně se zapojili do výstavy o penězích. Peníze jsme vydělávali, tiskli, ukládali na spořící účet, utráceli v obchodech a v luxusu vyhazovali oknem. Po výstavě nás čekalo představení o chlapci, který se dostal díky touze po novém mobilu do dluhové pasti a začal si s lichvářem. Posléze jsme se mohli děje aktivně zúčastnit a zkusit napravit některé chyby a děj tím změnit, aby to dopadlo lépe. Výstava i divadlo byly velmi zajímavé a poučné.

Zpět

Fotogalerie: Výstava ,,Peníze nebo život“ a divadelní představení ,,Poslední mince“

/album/fotogalerie-vystava-penize-nebo-zivot-a-divadelni-predstaveni-posledni-mince/p1090740-jpg/ /album/fotogalerie-vystava-penize-nebo-zivot-a-divadelni-predstaveni-posledni-mince/p1090742-jpg/ /album/fotogalerie-vystava-penize-nebo-zivot-a-divadelni-predstaveni-posledni-mince/p1090743-jpg/ /album/fotogalerie-vystava-penize-nebo-zivot-a-divadelni-predstaveni-posledni-mince/p1090745-jpg/ /album/fotogalerie-vystava-penize-nebo-zivot-a-divadelni-predstaveni-posledni-mince/p1090746-jpg/ /album/fotogalerie-vystava-penize-nebo-zivot-a-divadelni-predstaveni-posledni-mince/p1090750-jpg/ /album/fotogalerie-vystava-penize-nebo-zivot-a-divadelni-predstaveni-posledni-mince/p1090751-jpg/ /album/fotogalerie-vystava-penize-nebo-zivot-a-divadelni-predstaveni-posledni-mince/p1090753-jpg/ /album/fotogalerie-vystava-penize-nebo-zivot-a-divadelni-predstaveni-posledni-mince/p1090754-jpg/ /album/fotogalerie-vystava-penize-nebo-zivot-a-divadelni-predstaveni-posledni-mince/p1090755-jpg/