Víte, že ve škole existuje galerie urozených dam a pánů?

05.04.2009 10:14

Děti z prvního oddělení výtvarného kroužku podrobným "pátráním" zjistily, že máme ve škole prastaré vzácné obrazy členů urozených rodin. No, jen se na ně podívejte! 

J.Nová

Zpět

Fotogalerie: Víte, že ve škole existuje galerie urozených dam a pánů?

/album/fotogalerie-vite-ze-ve-skole-existuje-galerie-urozenych-dam-a-panu-/baronesa-sabinka-jpg2/ /album/fotogalerie-vite-ze-ve-skole-existuje-galerie-urozenych-dam-a-panu-/carevna-eva-jpg1/ /album/fotogalerie-vite-ze-ve-skole-existuje-galerie-urozenych-dam-a-panu-/dvorni-dama-marianka-jpg1/ /album/fotogalerie-vite-ze-ve-skole-existuje-galerie-urozenych-dam-a-panu-/dvorni-maliri-jpg1/ /album/fotogalerie-vite-ze-ve-skole-existuje-galerie-urozenych-dam-a-panu-/knize-kuba-jpg1/ /album/fotogalerie-vite-ze-ve-skole-existuje-galerie-urozenych-dam-a-panu-/komtesa-terezka-jpg2/ /album/fotogalerie-vite-ze-ve-skole-existuje-galerie-urozenych-dam-a-panu-/kralevic-matej-jpg2/ /album/fotogalerie-vite-ze-ve-skole-existuje-galerie-urozenych-dam-a-panu-/kralovska-obrazarna-jpg1/ /album/fotogalerie-vite-ze-ve-skole-existuje-galerie-urozenych-dam-a-panu-/moudra-verca-jpg1/ /album/fotogalerie-vite-ze-ve-skole-existuje-galerie-urozenych-dam-a-panu-/princezna-danielka-jpg1/