Ve staré školní zdi se probudily podivné bytosti

05.04.2009 15:37

Nikdo netušil, že zbouráním kůlny na školním  dvoře vyvoláme k životu tajuplné tvory, skřety, obludy a znetvořené mužíky.Zatím nás jen pozorují mezi mřížemi temného okna ve staré zdi a zdá se, že na našem poklidném školním bytí nechtějí nic měnit. Ani my je nechceme ničím rozzlobit a zneklidnit a tak jen z povzdálí pozorujeme jejich vrásčité, staletími poznamenané tváře. Jsou opravdu hroziví a není radno si s nimi zahrávat. Pokud nemáte dost odvahy, prohlédnout si je zblízka, nabízíme snímky, které jsme pořídili pomocí skrytého fotoaparátu.

J. Nová výtv. kroužek

Zpět

Fotogalerie: Zeď vydala svá tajemství

/album/fotogalerie-zed-vydala-sva-tajemstvi1/asi-do-vseho-strkal-nos-jpg1/ /album/fotogalerie-zed-vydala-sva-tajemstvi1/jeho-blouznive-oci-tekaji-do-vsech-stran-jpg2/ /album/fotogalerie-zed-vydala-sva-tajemstvi1/ja-se-bojiiim-jpg1/ /album/fotogalerie-zed-vydala-sva-tajemstvi1/kdo-ho-asi-pripravil-o-oko-jpg2/ /album/fotogalerie-zed-vydala-sva-tajemstvi1/radsi-je-nedrazdime-jpg2/ /album/fotogalerie-zed-vydala-sva-tajemstvi1/slysi-kde-se-co-sustne-jpg2/ /album/fotogalerie-zed-vydala-sva-tajemstvi1/vzesel-z-ohne-a-dymu-jpg2/ /album/fotogalerie-zed-vydala-sva-tajemstvi1/vsichni-pohromade-jpg1/ /album/fotogalerie-zed-vydala-sva-tajemstvi1/cas-mu-vyryl-do-tvare-zlobu-jpg1/