ŠTĚTCE, BARVY, HLÍNA - NA KROUŽCÍCH JE PRÍMA! (foto)

31.05.2009 19:14

Za tímto heslem se skrývá název výstavy výtvarného a keramických kroužků, které na naší škole letos pracovaly.

9. června od 17 hodin  vypukne v kulturním centru Beseda v Klánovicích vernisáž výstavy.

Po celý rok se děti scházely a pod vedením paní učitelek pronikaly do tajů tvoření. Někdy se práce dařila více, jindy méně, ale nejdůležitější byl vždy prožitek, veselá nálada při práci a dobrý pocit z kreativní činnosti. Vždyť ŠTĚTCE, BARVY, HLÍNA -  NA KROUŽCÍCH JE PRÍMA!

Co jsme vytvořili, Vám chceme předvést na výstavě, která bude pro malé umělce nejspíš první výstavou v životě. Je možné, že za pár let v jiném kulturním stánku budeme svědky vernisáže mladých malířů, sochařů nebo ilustrátorů. Pravděpodobnější ale je, že ze současných malých výtvarníků a keramiků budou v budoucnu počítačoví experti, ekonomové, architekti, učitelé, kuchaři, prodavači. Doufáme však, že  byl v dětech zažehnut zájem o umění a estetično vůbec, protože s krásnem je veselejší život.

Přijďte děti podpořit v jejich " velkém dnu", vždyť ŠTĚTCE , BARVY, HLÍNA -  NA KROUŽCÍCH JE PRÍMA!  Uvidíte nejen vystavené výrobky, ale odpoledne zpříjemní vystoupení  dívek z tanečního kroužku Ditrdance, dále si budete moci zakoupit drobnosti, které vyrobily děti z keramické hlíny, pomůžete nám rozhodnout, který z knoflíkových brouků je nejhezčí a určitě nevyhazujte lístky, které dostanete při vstupu na výstavu! Budou slosovány a máte šanci vyhrát originální ceny, které samozřejmě vytvořily děti. Vždyť ŠTĚTCE BARVY HLÍNA -  NA KROUŽCÍCH JE PRÍMA! Těšíme se na Vás!

Výstava  bude ke shlédnutí do 13. června.

Zpět