Společná zážitková procházka kulturními památkami a historií Vyšehradu

05.06.2009 20:33

"Tak to byla společná zážitková odměna za  úsilí, snahu a trpělivost..."

 

                     

 "Věřím, že společný zážitek z této procházky, prohlídky kulturních zákoutí a památek, krásného výhledu na Prahu nám zůstane dlouho v paměti a je tak opravdovou a cennou odměnou pro všechny děti, které pravidelně navštěvovaly naše setkávání v Dys-klubu. Snad si někdy vzpomenete...

Výlet se nám nejen zdařil a moc líbil, počasí nám přálo, ale byl i obohacením našich vědomostí o historii a kultuře našeho národa i literatuře díky vynikající průvodkyni paní M.Jedličkové, která nás zasvětila i do těch nejpodrobnějších a poutavých informací. Za všechny děti jí mnohokrát děkuji."      

                                                                                 M.Šeblová       

Zpět

KRÁSNÉ VZPOMÍNKY NA VYŠEHRADSKÉ KULTURNÍ PAMÁTKY

/album/krasne-vzpominky-na-vysehradske-kulturni-pamatky/vysehrad-001-jpg2/ /album/krasne-vzpominky-na-vysehradske-kulturni-pamatky/vysehrad-002-jpg2/ /album/krasne-vzpominky-na-vysehradske-kulturni-pamatky/vysehrad-003-jpg2/ /album/krasne-vzpominky-na-vysehradske-kulturni-pamatky/vysehrad-004-jpg2/ /album/krasne-vzpominky-na-vysehradske-kulturni-pamatky/vysehrad-005-jpg2/ /album/krasne-vzpominky-na-vysehradske-kulturni-pamatky/vysehrad-006-jpg2/ /album/krasne-vzpominky-na-vysehradske-kulturni-pamatky/vysehrad-007-jpg2/ /album/krasne-vzpominky-na-vysehradske-kulturni-pamatky/vysehrad-009-jpg2/ /album/krasne-vzpominky-na-vysehradske-kulturni-pamatky/vysehrad-010-jpg2/