Soutěž AKCE KNOFLÍK

28.06.2009 07:13

Vážení přátelé,

třída 1.B vyhlásila  během druhého pololetí soutěž s názvem AKCE KNOFLÍK!

V legendě k soutěži stálo: Jednoho dne Táňa s maminkou bílily sklep. Když práci ukončily, nechaly  kbelík s barvou otevřený a odešly se umýt. Mezitím po kbelíku lezli zvědaví brouci a některým se dokonce podařilo do bílé barvy spadnout. Bílý brouk je ale v přírodě nápadný, kdejaký dravec si ho všimne, proto měla každá třída za úkol "svého" brouka zamaskovat. Aby to nebylo tak jednoduché, k výzdobě brouků se musely použít knoflíky určité barvy! Každá třída se do práce pustila podle svého. Některým se během práce dokonce brouci rozmnožili! Vyhodnocení soutěže se ujaly opět děti z 1.B, ale aby nebyly obviněny ze zaujatosti, druhé vyhodnocení proběhlo na výstavě výtvarného a keramických kroužků v klánovické Besedě. Zde se na vyhodnocení podílela veřejnost a výsledky se opravdu lišily:

            hodnocení 1.B:  vyhrál ZLATÝ BROUK S MLADÝMI - 2.A

            hodnocení veřejnosti: vyhrál ŽLUTÝ BROUK - 4.třída

Děkujeme všem třídám, že se do klání zapojily a všem návštěvníkům výstavy, že pomohli s vyhodnocením.              J.N.                     

 

 

 

Zpět

Fotogalerie: Soutěž AKCE KNOFLÍK

/album/fotogalerie-soutez-akce-knoflik/dsc-2795-jpg/