Sněženky a Machři poprvé před sezónou na vleku !!!

30.09.2009 21:01

III. oddělení vyzkoušelo poprvé před sezonou, kterak se nastupuje na vlek. Nebyli jsme líní, našli jsme si v chytrých knihách co to vlek vůbec je. Dozvěděli jsme se toto: 

Lyžařský vlek je pevné dopravní zařízení z kategorie zdvihadel. Je určeno k vlečení lyžařů na lyžích po zasněženém povrchu.

.....a zde jsme se dostali k jádru pudla! My jako profíci sníh vůbec nepotřebujeme! Vytvořili jsme si vlastní vlek a sjezdovku "Na Smetánce". Podávalo se zde kakao (veškeré občerstvení měla na starosti paní učitelka Kašparová) a prodávaly "permice". Všichni ze III. oddělení svoje permanentky obdrželi, budou je potřebovat až do konce naší družinové hry - KARDIÁDY.
Co se týče lyží, dáváme přednost carvingovým. Objevovaly se zde typy S-Line, Daemon i Spider. Nedivte se - jsme prostě profíci. Předkládáme Vám i pár fotografií, oblečení je samozřejmě značkové - jdeme s dobou - a čepice poskytla babička Iva ze svého šatníku.
Jsem ráda, že jsme dojeli v pořádku - bez zranění - a prohlašuji náš nácvik za ukončený.

Sportu zdar a lyžování zvlášť!

Margita Smetanová

Zpět