Seznamujeme se s Cipískovou rodinou

13.09.2009 18:09

(I.oddělení ŠD) Než si začneme hrát a plnit úkoly od Cipíska, tak bylo zapotřebí se seznámit s jeho rodiči. A to s Rumcajsem, jak se ze ševce stal loupežníkem a s Mankou, jak se ocitla u Rumcajse a odkud vlastně přišla.
To už nyní všechno víme, dokonce máme i hotové obálky, kde se nám budou hromadit cipískovské dukátky. Už jich někteří mají v obálce i tři. A to za splnění dobrovolného úkolu namalovat portrét Rumcajse, za splnění úkolu, který si připravila Manka a dukátek děti získaly za domečky a pelíšky pro Cipíska, které vyrobily v parku. Dukátky se budou i odebírat za nevhodné chování v našem oddělení. Doufám ale, že spíše budou přibývat. Vždy na konci měsíce budeme vyhodnocovat toho nejlepšího.
Teď už každý den očekáváme, kdy se nám objeví v kolíbce, kterou máme připravenou, náš kamarád Cipísek. Už se s dětmi nemůžeme dočkat, tak snad už to bude brzo.

Darina Hnízdilová a Cipískové


 

Zpět