Začínáme se sběrem starého papíru

30.09.2009 09:00

Vážení rodiče, milé děti, přátelé naší školy,

jako každým rokem začínáme opět se sběrem starého papíru - od 5. 10. 2009. Svůj starý papír, svázaný do max. 5 kg balíků, můžete odevzdávat KAŽDOU STŘEDU OD 7.30 DO 9.00 HOD. pod školou, směrem k jirenskému rybníku - č. p. 66/280. Papír takto shromažďujeme díky laskavosti rodiny Závorkových, později se odváží do fy Wega recycling, s.r.o. na Žižkově.
Systém zůstává stejný – Vaše dítě přinese lístek s odevzdaným počtem kilogramů papíru, lístek se za jednotlivý měsíc zaeviduje a v pololetí a na konci školního roku se vyhodnotí nejlepší třída a jednotlivec.
Prosíme Vás, aby balíky papíru neměly skutečně víc jak 5 kg, špatně se pak s nimi manipuluje. Noste prosím pouze papír, za kartony se platí minimum.
V případě nejasností mne můžete kontaktovat na tel. 733139425, nebo e-mailu: smetanova@zs-jirny.cz.
Děkujeme všem


Margita Smetanová
 

Zpět