Připravujeme se na Velikonoce

24.03.2009 20:24

(I. a II. oddělení ŠD) Dnes jsme si v naší družině zahráli na pravé pekaře. Dětem jsme připravily perníkové těsto a společně jsme se pustili do vykrajování a pečení velikonočních perníčků. Na plechu se nám začali objevovat beránci, zajíčci, kytičky, motýlci, vajíčka a jiné jarní a velikonoční motivy. Než se nám trouba rozpálila, tak už jsme měli všechny plechy zaplněné. Celou družinou se vinula perníková vůně až se dětem z toho sbíhaly sliny.

Všechny naše děti moc chválíme, byly velmi šikovné. Ve čtvrtek krásné perníčky společně ozdobíme. Snad se nám povedou a budeme se Vám moci také pochlubit.

Vaše děti a vychovatelky D. Hnízdilová a Z. Válová

Zpět

Fotogalerie: Pečeme perníčky

/album/fotogalerie-pripravujeme-se-na-velikonoce/p1000559-jpg/ /album/fotogalerie-pripravujeme-se-na-velikonoce/p1000562-jpg/ /album/fotogalerie-pripravujeme-se-na-velikonoce/p1000563-jpg/ /album/fotogalerie-pripravujeme-se-na-velikonoce/p1000565-jpg/ /album/fotogalerie-pripravujeme-se-na-velikonoce/p1000566-jpg/ /album/fotogalerie-pripravujeme-se-na-velikonoce/p1000567-jpg/