Návštěva divadelního představení

07.10.2009 18:04

Hlásí se vám Sluníčková třída!! Dne 6.10. 2009 jsme navštívili divadlo v Horních Počernicích s názvem Plecha a Neplecha jdou do světa. Děti byly velmi nadšené a spokojené. Po celou dobu div. představení byly zapojeny do dění. Procestovaly všechny kontinenty světa a o každém se něco dozvěděly. Hrály si na bubeníky, opice, tanečníky, ale ze všeho nejvíce se jim líbili tučňáci (ty jsme si museli ve třídě náležitě předvést). Jak se děti zapojily? Podívejte se. (Omlouvám se za kvalitu fotek, bylo foceno pomocí telefonu)

Zpět

Fotogalerie: Návštěva divadelního představení

/album/fotogalerie-navsteva-divadelniho-predstaveni/a01-plecha-a-neplecha-jpg/ /album/fotogalerie-navsteva-divadelniho-predstaveni/a02-kdo-si-pujde-hrat-jpg/ /album/fotogalerie-navsteva-divadelniho-predstaveni/a03-beda-kuba-nicol-a-jirka-jpg/ /album/fotogalerie-navsteva-divadelniho-predstaveni/a04-kloboukove-rekvizity-jpg/ /album/fotogalerie-navsteva-divadelniho-predstaveni/a05-no-to-jim-to-slusi-jpg/ /album/fotogalerie-navsteva-divadelniho-predstaveni/a06-slunicko-bylo-i-v-divadle-jpg/ /album/fotogalerie-navsteva-divadelniho-predstaveni/a07-filip-delal-rybicku-jpg/ /album/fotogalerie-navsteva-divadelniho-predstaveni/a08-misa-a-fanda-poslouchaji-pokyny-jpg/ /album/fotogalerie-navsteva-divadelniho-predstaveni/a09-delaji-opicky-jpg/ /album/fotogalerie-navsteva-divadelniho-predstaveni/a10-vilda-se-chysta-na-havaj-jpg/ /album/fotogalerie-navsteva-divadelniho-predstaveni/a11-tanec-hula-hula-havajske-tance-jpg/