Naše nová práce s výukovým počítačovým programem

03.05.2009 15:03

"Jak využíváme nový počítačový program DysCom 3"

V současné době máme možnost při naší práci využívat počítačového programu ve třídě. Umožňuje nám to více střídat všech možných aktivit a technik ve třídě a zároveň využívat počítače jako krátkodobý doplněk naší práce. Při práci se můžeme střídat, nebo na něm pracují účelně pouze někteří žáci. Práce ve třídě pro nás není tak stísněná, ale umožňuje nám využívat prostor. Máme možnost provádět relaxační a uvolňovací cvičení na koberci, můžeme pracovat individuálně i společně.

     

Zpět

Naše nová práce s výukovým počítačovým programem

/album/nase-nova-prace-s-vyukovym-pocitacovym-programem1/snimky-z-dys-klubu-023-jpg1/ /album/nase-nova-prace-s-vyukovym-pocitacovym-programem1/snimky-z-dys-klubu-026-jpg1/ /album/nase-nova-prace-s-vyukovym-pocitacovym-programem1/snimky-z-dys-klubu-027-jpg1/ /album/nase-nova-prace-s-vyukovym-pocitacovym-programem1/snimky-z-dys-klubu-028-jpg1/ /album/nase-nova-prace-s-vyukovym-pocitacovym-programem1/snimky-z-dys-klubu-029-jpg1/ /album/nase-nova-prace-s-vyukovym-pocitacovym-programem1/snimky-z-dys-klubu-031-jpg1/