Náš první výjezd

20.09.2014 16:25

Ve čtvrtek jsme se hned ráno vypravili na dvoudenní pobyt do krásného města Písku. Jen co jsme se ubytovali, čekal nás opravdu pestrý program. Po obědě se jedna skupinka vydala do Křižíkovy elektrárny, kde si mohla prohlédnout expozici i funkční elektrárnu. Druhá skupinka mezitím navštívila Prácheňské muzeum, kde paní průvodkyně vyprávěla o pravěku a pak si všichni zkusili tkát látku tak, jak to dělali Keltové. Poté se obě skupinky vyměnily. Po skončení nás čekalo nakupování a sladká odměna v podobě zmrzliny. Další překvápko nás čekalo u večeře, kdy byl oblíbený ,,smažák „ a hranolky. Do hotelu jsme přišli kolem osmé a to už nás čekaly na  chvilku návštěvy na pokojích a potom sprcha a spánek.

Druhý den se vstávalo již v sedm hodin, museli jsme si totiž zabalit, abychom byli přichystaní na odpolední odjezd. Hned po snídaní první skupinu čekal dvouhodinový program s panem lesníkem, takže jsme vyrazili do lesa, kde jsme se dozvěděli hodně zajímavého. Druhá skupina šla do Sladovny na interaktivní výstavu ,,Les", kde prolézala kořeny, stromy i větvovím a mohla se dozvědět, jak to v takovém stromě vypadá.

Po obědě se obě skupinky zase prohodily. Po zmrzlině nás čekal odjezd do Jiren. Prožili jsme opravdu dva zajímavé a podnětné dny.

Můžete se podívat na naši fotogalerii. Děvčata, nebuďte smutná, že se na fotkách nevidíte, jen co je dostanu od paní učitelky Šošolíkové, přidám je na naše stránky. :-)

 

Zpět

Fotogalerie: Náš první výjezd

/album/fotogalerie-nas-prvni-vyjezd/p1110233-jpg/ /album/fotogalerie-nas-prvni-vyjezd/p1110237-jpg/ /album/fotogalerie-nas-prvni-vyjezd/p1110243-jpg/ /album/fotogalerie-nas-prvni-vyjezd/p1110247-jpg1/ /album/fotogalerie-nas-prvni-vyjezd/p1110250-jpg1/ /album/fotogalerie-nas-prvni-vyjezd/p1110254-jpg/ /album/fotogalerie-nas-prvni-vyjezd/p1110257-jpg1/ /album/fotogalerie-nas-prvni-vyjezd/p1110263-jpg/ /album/fotogalerie-nas-prvni-vyjezd/p1110267-jpg/ /album/fotogalerie-nas-prvni-vyjezd/p1110275-jpg/