Jak jsme si ve III. oddělení ŠD zahráli na spisovatele

27.03.2009 14:57

V rámci školního Týdne s knihou jsme si v naší družině zahráli na spisovatele. Každé dítě si vymyslelo název pohádky, nakreslilo obrázek a popsalo o čem by kniha mohla být. Nutno přiznat, že nápady byly originální. Vojta se ve své pohádce zaměřil na chov vepřového, Emička zase na vodní svět, Alenka má ráda víly a Anička vytvořila pohádku-horor. Otce na smrtelné posteli nám bylo všem líto.:-).Dětem se nápad líbil a všichni se opravdu snažili-chválím.

M.Smetanová

Zpět

Fotogalerie: Jak jsme si ve III. oddělení ŠD zahráli na spisovatele

/album/fotogalerie-jak-jsme-si-ve-iii-oddeleni-sd-zahrali-na-spisovatele/img054-jpg2/ /album/fotogalerie-jak-jsme-si-ve-iii-oddeleni-sd-zahrali-na-spisovatele/img055-jpg1/ /album/fotogalerie-jak-jsme-si-ve-iii-oddeleni-sd-zahrali-na-spisovatele/img056-jpg1/ /album/fotogalerie-jak-jsme-si-ve-iii-oddeleni-sd-zahrali-na-spisovatele/knihy-gita-jpg1/