Jak jsme pracovali s výukovým počítačovým programem

03.05.2009 14:56

"Práce s výukovým počítačovým programem ve školní PC učebně"

Přinášíme několik upoutávek, které zobrazují naši práci s PC programem DysCom 2. Ten pravidelně využíváme k naší práci. Někteří žáci při našich setkáváních mohou zároveň využívat i ostatních výukových programů, třeba k procvičování čtení, mluvnických jevů, nebo matematiky. Je to jedna z forem práce, která činí naše společné úsilí pestřejší, lákavější a radostnější, ale hlavně kvalitnější.

    

Zpět

Jak jsme pracovali s výukovým počítačovým programem

/album/jak-jsme-pracovali-s-vyukovym-pocitacovym-programem/snimky-z-dys-klubu-001-jpg1/ /album/jak-jsme-pracovali-s-vyukovym-pocitacovym-programem/snimky-z-dys-klubu-002-jpg1/ /album/jak-jsme-pracovali-s-vyukovym-pocitacovym-programem/snimky-z-dys-klubu-003-jpg1/ /album/jak-jsme-pracovali-s-vyukovym-pocitacovym-programem/snimky-z-dys-klubu-004-jpg1/ /album/jak-jsme-pracovali-s-vyukovym-pocitacovym-programem/snimky-z-dys-klubu-005-jpg1/ /album/jak-jsme-pracovali-s-vyukovym-pocitacovym-programem/snimky-z-dys-klubu-006-jpg1/