Hra "Z pohádky do pohádky"

16.04.2009 20:23

Ve čtvrtek si pro nás připravili skřítkové Všímálek a Šikulinka hru na paměť a rychlost s pohádkovou tématikou. Pro tuto hru jsme si vybrali náš místní park. Počasí nám přálo, tak jsme mohli vyrazit. Paní vychovatelka Válová šla napřed a my jsme si mezitím vytvořili družstva (celkem 6).

Naším úkolem bylo projít celý park, kde byly rozmístněny cedulky s názvy pohádek. Bylo jich celkem 20. Chodili jsme postupně po družstvech. U poslední cedulky nám paní vychovatelka Hnízdilová dala papír a my jsme museli na něj zapsat co nejvíce názvů, které jsme si zapamatovali. Pak začalo vyhodnocování a ejhle - 3 družstva měla stejný počet bodů (11). Pro ně byly připraveny náhradní tři otázky z pohákové říše. A ty rozhodly. Nakonec hra skončila takto :

  • na 3. místě se umístilo družstvo Adama s počtem 12 bodů
  • na 2. místě skončilo družstvo Moniky s počtem 14 bodů
  • zvítězilo družstvo Natálky s počtem 15 bodů

Pro vítěze čekala sladká odměna s dárečkem. I ostatním byly rozdány dobrůtky za šikovnost. Myslíme si, že skřítkové měli z dětí radost za jejich výkony a soutěživost, a proto všem přibyla na bodovací tabuli razítka.

Už se zase těšíme na další soutěže a úkoly.

Děti z 1.a 2.odd. a vychovatelky D. Hnízdilová a Z .Válová 

všechny fotografie

Zpět

Fotogalerie: Hra "Z pohádky do pohádky"

/album/fotogalerie-hra-z-pohadky-do-pohadky/p1000887-jpg/ /album/fotogalerie-hra-z-pohadky-do-pohadky/p1000889-jpg/ /album/fotogalerie-hra-z-pohadky-do-pohadky/p1000893-jpg/ /album/fotogalerie-hra-z-pohadky-do-pohadky/p1000895-jpg/ /album/fotogalerie-hra-z-pohadky-do-pohadky/p1000902-jpg/ /album/fotogalerie-hra-z-pohadky-do-pohadky/p1000906-jpg/ /album/fotogalerie-hra-z-pohadky-do-pohadky/p1000916-jpg/ /album/fotogalerie-hra-z-pohadky-do-pohadky/p1000917-jpg/