Dárek pro maminky

10.05.2009 14:12

I v naší družině jsme se připravovali na svátek maminek. Vyráběli jsme květinové stojánky, které vyzdobí kdejaké okno či jídelní stůl. Děti pracovaly s nadšením, stojánek se jim moc povedl. Mimo jiné jsme také vyhlásily dobrovolnou soutěž o nejhezčí básničku pro maminky. Soutěže se zúčastnilo 6 dětí. Z toho dvě děti z 1. oddělení a čtyři děti z 2. oddělení. S p. vychovatelkou Válovou jsme odevzdané básničky vyhodnotily takto:

  • na 3.místě se umístil Matěj Mašín
  • na 2.místě se umístila Márinka Němečková
  • na 1.místě se umístila Monička Macháčková

Básničky byly moc roztomilé a při jejich čtení nám i ukápla slzička. A zde je, maminky, máte:

Moje milá matičko,
vyrobím Ti srdíčko,
protože Tě ráda mám,
k svátku Ti ho dám

(Monička)

Co znamená pro mě mamka?
Všechno, srdíčko, sluníčko, teplíčko, pohodlíčko, štěstíčko, veselíčko,
je to moje

(Márinka)

Milá maminko, vždyť Ty máš svátek
a málo hádek Ti přeji krásný svátek.
Milá maminko, vždyť Ty máš svátek
daruji Ti tisíc pohádek na Tvůj svátek.

(Matěj M.)

Moje milá maminko,
daruji Ti srdíčko,
k tomu ještě zlatý klíč
a už jdu pryč

(Tvoje Veru)

D.Hnízdilová a Z.Válová

Zpět

Fotogalerie: Dárek pro maminky

/album/fotogalerie-darek-pro-maminky/p1010032-jpg1/ /album/fotogalerie-darek-pro-maminky/p1010033-jpg1/ /album/fotogalerie-darek-pro-maminky/p1010034-jpg1/ /album/fotogalerie-darek-pro-maminky/p1010035-jpg1/