Cipískova druhá návštěva

19.10.2009 22:06

Tento víkend se Cipísek seznamoval s domovem Danečka Baroně. Cipísek se opět měl moc dobře. Tak jako u Johanky ho čekala připravená postýlka. Cipísek byl všude, kde byl Daneček. Ochutnal i oblíbené jablíčko a také se stalo, že usnul s Danečkem v jeho velké posteli. Tam mu bylo určitě nejlépe. Posuďte sami.

Děkuji moc rodičům Johanky i rodičům Danečka za pořízení a dodání fotografií.

A kdo bude další? To už se dozvíme za čtyři dny.

Vaši Cipískové a vychovatelka Darina Hnízdilová

Zpět

Fotogalerie: Cipískova druhá návštěva

/album/fotogalerie-cipiskova-druha-navsteva/jzd-cipisek-06101-jpg/ /album/fotogalerie-cipiskova-druha-navsteva/jzd-cipisek-06502-jpg/ /album/fotogalerie-cipiskova-druha-navsteva/jzd-cipisek-06603-jpg/ /album/fotogalerie-cipiskova-druha-navsteva/jzd-cipisek-07205-jpg/ /album/fotogalerie-cipiskova-druha-navsteva/jzd-cipisek-07404-jpg/