Aktivity v družině jsou nepovinné

03.10.2009 14:57

Vážení rodiče,

rády bychom Vás informovaly o dění v naší školní družině. Všechna tři oddělení mají své vlastní družinové hry (informace o nich se Vám snažíme zprostředkovat i na webu), v jejichž rámci děti plní různé úkoly a soutěže - v družině, na hřišti, v přírodě.

Nad rámec našich povinností pro děti rády zajišťujeme i různé výlety a exkurze. Uvítáme také Vaše náměty, nabídky a návrhy.

Účast na všech aktivitách je v družině zcela dobrovolná. Pokud se některé z dětí nechce čehokoli zúčastnit, není k tomu nuceno.

Tradicí jirenské školy je Vánoční besídka školní družiny. Vzhledem k tomu, že od října začínají děti navštěvovat různé zájmové kroužky (od pondělí do čtvrtka), budeme mít velmi málo času na její přípravu. Z tohoto důvodu jsme nácvik na besídku již zahájily.

Nepřejete-li si , aby se Vaše dítě besídky zúčastnilo, sdělte to, prosím, osobně "Vaší" paní vychovatelce.

Vychovatelky ŠD Jirny

Darina Hnízdilová (I.oddělení)

Zdeňka Válová (II.oddělení)

Margita Smetanová (III.oddělení)

Zpět