"ABY   NÁM   SPOLU   BYLO   DOBŘE" :

 "Moji milí druháci" :

 Jeden světoznámý a úspěšný horolezec řekl : "Správná cesta k úspěchu je stejně důležitá, jako setkat se s dobrým člověkem."

 Jsem na úplném začátku našich zasloužených a vysněných prázdnin. Ještě nyní ve mně doznívá spousta vzpomínek na Vás a hlavně na Vaše závěrečné taneční vystoupení v KD. Ráda bych Vám touto cestou poslala tři poselství :

1. POCHVALA :

     Po celý školní rok jste pracovali s velkým nasazením, pečlivostí, aktivitou a snahou dosahovat pěkných výsledků. Mnozí z Vás jste pracovali s nadšením, cílevědomostí a trpělivostí překonávat překážky. Z naší třídy se pomalu stává správná parta chlapců a dívek. Nejvíce chci ale pochválit ty, kterým je vlastní ochota, obětavost, tolerance, vstřícnost a dobrosrdečnost k ostatním. Tak ať Vám to vydrží.

2. PŘÁNÍ :

     Za všechno toto snažení a správně odvedenou práci Vás nyní čeká zasloužený odpočinek. Z celého srdce Vám přeji krásné prázdniny plné pohody, klidu, krásného počasí. A hlavně plného nových kamarádů, prožitků z cest a dobrodružství. Mnozí z Vás poznají mnoho nových a zajímavých míst, prožijete společné chvíle v kruhu svých nejbližších, buďte poslušní a opatrní . Tak ať máte o čem ve škole vyprávět.

3. PŘEKVAPENÍ : 

     I mě čeká mnoho zajímavého a krásného. Ale už nyní musím říct, že se na Vás budu v příštím školním roce v naší krásné školičce moc těšit. V novém příštím roce na nás čeká spousta nového, zajímavého. A pokud budete opět pracovat s nadšením, čeká nás společně spousta nečekaných překvapení. Tak ať se po prázdninách všichni  setkáme s úsměvem, o něco starší ve 3.B. Moc se na Vás moji milí třeťáci těším!

 

Vaše Marcela Šeblová

   Velké poděkování za úspěšné zvládnutí letošního školního roku patří zejména rodičům, bez jejichž pomoci, spolupráce a porozumění by práce v naší třídě nebyla takovou jakou je. Dává nám radost, pohodu, dobrý pocit z úspěchu a zejména chuť do další práce. Velkou zásluhu na tom má také ředitelka školy Hana Kudrnová, díky které máme také smysl pro zodpovědnost, spravedlnost, povinnost, pochopení pro druhé a zejména touhu dosahovat stále lepších výsledků. Děkuji i našemu adminovi Karlu Hnízdilovi díky jemuž jste měli a máte možnost sledovat naši práci na těchto stránkách.

 

     

 

"TAK POJĎTE SE NA NÁS 2.B PODÍVAT": Pokud do naší třídy zajdete, odborníky všeho druhu tu najdete .

/album/fotogalerie-2-b/gabina-jpg/ /album/fotogalerie-2-b/andulka-jpg/ /album/fotogalerie-2-b/zuzanka-jpg/ /album/fotogalerie-2-b/verca-jpg/